koktajl antycellulitowy

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

koktajl antycellulitowy


Cellulit jest efektem gromadzenia się toksyn w macierzy pozakomórkowej.

Są to toksyny: endogenne (powstające w organizmie wyniku różnorodnych reakcji fizjologicznych i patologicznych), jak i egzogenne (przedostające się do organizmu z zewnątrz).

Źródłem toksyn są najczęściej:

  • zanieczyszczone środowisko
  • żywność przetworzona z konserwantami i ulepszaczami

Toksyny z przestrzeni zewnątrzkomórkowej transportowane są przez układ limfatyczny do układu żylnego. Wraz z krwią dostarczane są do wątroby i nerek. Wydalane są z organizmu z żółcią i moczem.

Cellulit – podobnie jak cienie i obrzęki pod oczami czy szara ziemista słabo napięta skóra – to skórny objaw przeciążenia układu limfatycznego.

Dlatego leczenie cellulitu – niezależnie od zabiegów z zakresu medycyny estetycznej – winno obejmować drenaż limfatyczny i detoks.

Koktajl antycellulitowy to mix odpowiednich produktów homeopatycznych, które:

  • wspierają detoksyfikację  na poziomie układu limfatycznego
  • wspomagają odtruwającą rolę wątroby i nerek

Efekty terapii zależą od indywidualnej odpowiedzi organizmu; determinowane są stylem życia pacjenta.

Suplementy diety nie stanowią alternatywy dla zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

Wlewy dożylne podawane są w odpowiednio wyposażonym gabinecie przez wykwalifikowany personel medyczny, po konsultacji lekarskiej, potwierdzeniu wskazań i wykluczeniu przeciwwskazań na podstawie badań. Stosowane są zgodnie z aktualną wiedzą medyczną.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.