sterylizator powietrza air 160

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

Bezpieczna wizyta: COVID-19


W związku z sytuacją epidemiologiczną w gabinecie zostały wdrożone dodatkowe procedury dot. profilaktyki, dezynfekcji i aseptyki. Przy wejściu do gabinetu pacjenci proszeni są o dezynfekcję rąk. Pracujemy w maskach. Po każdej wizycie dezynfekujemy klamki, blaty, fotele itp.

Sterylizujemy powietrze używając AIR160.

To przenośny sterylizator i dekontaminator powietrza, który posiada :

  • szpitalny filtr elektrostatyczny 3M zawierający specjalny środek  niszczący drobnoustroje,
  • lampę UV-C Philips o mocy 60W umieszczoną w  komorze dezynfekcyjnej, której wnętrze wykonano z materiału odbijającego promieniowanie , co zwiększa o 50% jej wydajność,
  • wysokowydajny jonizator uwalniający do uzdatnianego powietrza aż 8,7 mln jonów ujemnych/cm3, które łączą się z jonami dodatnimi zawierającymi wirusy, bakterie i kurz.

AIR160 w zaledwie 2 godziny jest w stanie wysterylizować powietrze do 100m3, a następnie utrzymać odpowiedni poziom czystości w pomieszczeniu. Może bezpiecznie pracować w obecności ludzi.

W gabinecie istnieje możliwość wykonania testu serologicznego wykazującego obecność przeciwciał IgG/IgM przeciwko COVID-19 . Test wykrywa przeciwciała, które powstają po kontakcie z koronawirusem SARS-CoV-2. Dodatni wynik badania może świadczyć o przebyciu zakażenia w przeszłości (klasa IgG) lub o toczącej się infekcji (klasa IgM).

Badamy siebie, badamy pacjentów, by zapewnić nam wszystkim maksymalne bezpieczeństwo.