Gabinet Medycyny Esetycznej Katowice
Prostrolane

gabinet medycyny estetycznej katowice


To linia 5 produktów zawierających odpowiednio dobrane peptydy biomimetyczne połączone z nieusieciowanym kwasem hialuronowym w dawce 7 mg/ml, charakteryzujące się przedłużonym w czasie działaniem: do 14 dni substancje są stopniowo uwalniane w ściśle określonych dawkach co potęguje ich skuteczność.

 

Peptydy biomimetyczne to substancje powstałe w laboratoriach, zawierające odpowiednie sekwencje aminokwasów, które "naśladują" działanie naturalnego białka wiążąc się w bardzo specyficzny sposób z receptorami komórek, które regulują określone procesy metaboliczne.

 

Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, przeznaczony do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej.

Innowacyjny jest mechanizm działania, bowiem zawarte w produkcie peptydy (nanopeptyd 32, pentapeptyd 43, tripeptyd 41, octapeptyd 11) pobudzają naturalną lipolizę redukując ilość lipidów w adipocytach oraz wydatnie opóźniając lipogenezę.

W odróżnieniu od wszystkich preparatów dotychczas stosowanych w leczeniu miejscowych otłuszczeń Prostrolane Inner-B nie uszkadza komórek tłuszczowych, w związku z tym nie wywołuje stanu zapalnego jako efektu ubocznego zabiegu. Adipocyty ulegają obkurczeniu.

Rekonwalescencja jest więc bezbolesna, a zabieg niezwykle skuteczny i bezpieczny.

Prostrolane Inner-B umożliwia usuwanie złogów tłuszczowych w następujacych obszarach:

  • podbródek
  • żuchwa
  • brzuch
  • ramiona
  • uda

 

Preparat działa także detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, wzmacnia jej elastyczność i poprawia kondycję.

 

Prostrolane Inner-B przeznaczony jest do terapii peptydowej ciała, zaś do peptydowej terapii okolicy oczu dedykowany jest Prostrolane Inner-B SE, który likwiduje obrzęki pod oczami będące efektem nagromadzenia tkanki tłuszczowej w przepuklinie pod więzadłem oczodołowym, co eksponuje się w przypadku zwiększonej wiotkości skóry w tej okolicy.

Peptydy biomimetyczne zawarte w Prostrolane Inner-B SE ( nanopeptyd 32, pentapeptyd 43, tripeptyd 41, oktapeptyd 11) wyrównują nierówności, odmładzają i regenerują okolicę oczu.

 

Do peptydowej terapii skóry twarzy zalecany jest Prostrolane Natural-B zawierajacy 5 peptydów biomimetycznych ( oligopeptyd 24, oligopeptyd 34, oligopeptyd 92, oktapeptyd 11, dekapeptyd 36), które stymulują procesy regeneracyjne skóry, odbudowują strukturę skóry poprzez wpływ na fibroblasty i keratynocyty, chronią przed fotostarzeniem, wyrównują koloryt skóry, drobne zmarszki i blizny.

Prostrolane Natural-B stosuje się do odmładzania:

    * twarzy

    * szyi

    * dekoltu

    * dłoni

 

Prostrolane Blanc-B to peptydowa terapia depigmentacyjna.

Peptydy biomimetyczne (oligopeptyd 92, oktapeptyd 11, Feruloyl Oligopeptyd 33, Valprool Oligopeptyd 33) zawarte w tym preparacie redukują przebarwienia, rozjaśniają skórę, cofają oznaki fotostarzenia.

 

Preparaty z linii Prostrolane są niezwykle skuteczne, co wynika również z opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania substancji aktywnych - penetrują one ostrzykniętą tkankę przez 2 tygodnie.

Stąd też zaleca się powtarzanie zabiegów w odstępach 2 - tygodniowych.

Ilość zabiegów zalecana jest według indywidualnych potrzeb pacjenta, najczęściej stosuje się:

- Prostrolane Inner-B w ok.twarzy (podbródek, żuchwa) 1-2 razy, w ok.ciała 3-4 razy

- Prostrolane Inner-B SE 1-2 razy

- Prostrolane Natural-B 2-4 razy

- Prostrolane Blanc-B 1-2 razy

 

5-ty produkt z linii Prostrolane przeznaczony jest do peptydowej terapii stawów.

Peptydy biomimetyczne zawarte w Prostrolane Intra-articular działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie (oktapeptyd-11, heptapeptyd-16, dekapeptyd-23) oraz regenerują powierzchnie chrząstki stawowej i pobudzają tworzenie tkanki kostnej poprzez wpływ na osteoblasty i osteoklasty (oligopeptyd-92, nonapeptyd-25), hamują rozkład niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego i poprawiają mobilność stawów.

Produkt podaje się 1 raz dostawowo.

W Gabinecie CYNAMON Prostrolane Intra-articular podawany jest do stawu kolanowego.

 


Potrzebujesz bezpłatnej pomocy w doborze zabiegu? Skontaktuj się z nami!