nici PDO

Nici PDO


PROMOCJA

Oferta specjalna w Gabinecie CYNAMON: do 50% rabatu na lifting nićmi PDO (również najnowsze Forte tj. z zębami do unoszenia łuków brwiowych) aplikowanych w dowolną część ciała.

Tylko do 29 października 2021 r. Liczba miejsc ograniczona.

Pobierz darmowy voucher, dzięki któremu zapłacisz nawet 50% mniej za zabieg!

Od kilku lat stosowane z powodzeniem w medycynie estetycznej: pozwalają na bezpieczny, bezbolesny lifting bezoperacyjny. Nici PDO stymulują syntezę kolagenu i elastyny dając efekt jędrnej, napiętej, gęstej skóry. Wygładzają rysy twarzy i wpływają na relaksację mięśni, co w istotny sposób zmniejsza zmarszczki mimiczne.

Nici Cavern-fill oraz Mesh-fill mają dodatkowo właściwości wolumetryczne.

Neokolagenogeneza rozpoczyna się 2 tygodnie po zabiegu. U większości pacjentów efekt widoczny jest już po dwóch miesiącach po zabiegu, bowiem szkielet utworzony w skórze przez zaaplikowane nici PDO wzmocniony jest szkieletem z nowo wytworzonych włókien kolagenowych.

Do tworzenia szkieletów w skórze używane są nici mono (proste) oraz tornado (spiralnie skręcone). Od października 2018 roku oferta wzbogaciła się o Multi-fill: 14 nitek w 1 kaniuli, co zdecydowanie zmniejsza inwazyjność zabiegu.

Nici wykonane są z polidioksanu – substancji, która po ok.9 miesiącach ulega hydrolizie zamieniając się w wodę i dwutlenek węgla, ale uzyskany efekt utrzymuje się ok.2 lata.

Zaletą nici PDO jest brak ryzyka związanego ze zjawiskiem kapsulacji, które występuje w przypadku innych nici liftingujacych o dłuższym czasie utrzymywania się w organizmie. Zjawisko kapsulacji polega na tak ścisłym otoczeniu nici przez wytworzony kolagen,że uniemożliwia to resorpcję nici, co prowadzić może do powstania zrostów widocznych jako zaciągnięcia powierzchni skóry.

Nici PDO można implantować w dowolną część ciała rewitalizując skórę. Nici PDO z haczykami / zębami oprócz rewitalizacji skóry dają efekt natychmiastowego liftingu.

W Gabinecie CYNAMON stosowane są różnorodne nici z haczykami / zębami:

 • BARB – mają haczyki ułożone zbieżnie dwukierunkowo
 • BARB 4D – haczyki ułożone przestrzennie w czterech płaszczyznach
 • BARB 6D – haczyki ułożone przestrzennie w czterech płaszczyznach otwierające się po aplikacji w przeciwstawnych kierunkach, co nasila efekt liftingujący
 • COG 360 stopni – 2-krotnie grubsze w łódeczkowej kaniuli z haczykami umieszczonymi na całej długości w czterech płaszczyznach
 • Lift Strong – najnowszej generacji z haczykami grubszymi i gęściej osadzonymi, powstałymi inną metodą formowania, co prawie 2-krotnie zwiększa siłę uniesienia tkanek dając spektakularne efekty liftingu
 • Lift Strong III – posiadające zamiast haczyków podwójne zęby
 • kocie oko” – z podporowymi haczykami okręconymi jednokierunkowo wokół osi
 • nici do korekty kształtu nosa – ze specjalnym systemem jednokierunkowych haczyków
 • nici do uniesienia łuku brwiowego – z haczykami ułożonymi przeciwstawnie w dwóch płaszczyznach i dodatkowo okręconych wokół osi lub też nici Forte z zębami
 • Emboss – nacinane i tłoczone w charakterystyczny sposób

Mając do dyspozycji różnorodne nici z haczykami można spersonalizować zabieg.

Aby optymalizować działanie nici PDO można zastosować procedurę Holistic Lift by dr Kepa – podaje się wtedy przez igłę implantującą nić PDO odpowiedni preparat, bowiem:

 • poprawa nawilżenia środowiska, w którym znajdują się fibroblasty zwiększa efektywność ich działania, co zwiększa produkcję kolagenu – wersja PDO-HA
 • synergistyczne działanie nici PDO i PRP stymuluje równolegle produkcję kolagenu typu I (nici PDO) i kolagenu typu III (PRP) – wersja PDO-PRP

Wyniki zabiegu nićmi PDO są indywidualne i mogą być zróżnicowane w zależności od osoby.

PROMOCJA

Oferta specjalna w Gabinecie CYNAMON: do 50% rabatu na lifting nićmi PDO (również najnowsze Forte tj. z zębami do unoszenia łuków brwiowych) aplikowanych w dowolną część ciała.

Tylko do 29 października 2021 r. Liczba miejsc ograniczona.

Pobierz darmowy voucher, dzięki któremu zapłacisz nawet 50% mniej za zabieg!

Facebook