Gabinet Medycyny Esetycznej Katowice
Nowości
Aby zregenerować skórę po lecie i przywrócić jej prawidłowe nawilżenie Gabinet CYNAMON zaprasza na promocję włoskiego preparatu do mezoterapii, który jest:: organiczny bardzo bezpieczny niezwykle skuteczny – również przy jednorazowym zabiegu (...)
Data publikacji: 2018-09-01

To najnowsze osiągnięcie medycyny regeneracyjnej wykorzystujące bogatopłytkową fibrynę komórkową I-PRF oraz stelażową S-PRF.   Zabieg aktywuje "uśpione" komórki macierzyste.   Plasma Complex działa na trzech płaszczyznach:   (...)
Data publikacji: 2018-08-25

To zabieg opracowany przez markę Neauvia, który zapobiega efektom starzenia się i postępujacym zmianom skóry twarzy. Jest to luksusowy zabieg pozwalający w krótkim czasie zyskać twarzy młodzieńczy wygląd.   Efekty: * długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie (...)
Data publikacji: 2018-08-15

Proces starzenia się skóry obejmuje naskórek (staje się cieńszy, pojawiają się przebarwienia) i skórę właściwą ( traci elastyczność, wiotczeje). Zdrowe naskórek i skóra właściwa zależą od macierzy pozakomórkowej (E.C.M) Większość zabiegów estetycznych (...)
Data publikacji: 2018-06-30

W piątek 15.06  w godzinach 10 - 19 gościć będzie w gabinecie kosmetolog reprezentujący firmę Creme Bar.   To naturalne kosmeceutyki tworzone indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb i ewentualnych problemów skórnych pacjenta.   Są one idealnym (...)
Data publikacji: 2018-06-02

Aplikacja nici PDO jest w ostatnim czasie jednym z najbardziej popularnych zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną, albowiem daje spektakularny efekt jędrnej, elastycznej, dobrze nawilżonej - młodszej skóry.   Oprócz rewitalizacji skóry nićmi PDO (...)
Data publikacji: 2018-04-04

To zabieg redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej poprzez pobudzenie naturalnej lipolizy (redukcji złogów lipdowych w komórkach tłuszczowych) oraz zmniejszenie lipogenezy (hamowanie tworzenia nowych złogów lipidowych w adipocytach).   Stosowany preparat: Prostrolane (...)
Data publikacji: 2018-03-28

Gabinet CYNAMON zaprasza na Dzień Otwarty z marką BE CEULTICALS oraz NITHYA.   W czwartek 22  lutego w godzinach 10-18  można skorzystać z bezpłatnych: - konsultacji w zakresie medycyny estetycznej - profesjonalnego badania skóry przez kosmetologa (...)
Data publikacji: 2018-02-17


strona 1 z 4

 1  2  3  4  następna »