zen bodi

AKTUALNA PROMOCJA:

dbaj o skórę latem z rabatem

Zen Bodi


System stworzony przez lekarzy i naukowców po wielu latach badań klinicznych zawierający zastrzeżoną synergistyczną kompozycję naturalnych składników.

Zen Bodi działa wielokierunkowo, aby prawidłowo celować w utratę tłuszczu poprzez:

  1. regulację  łaknienia         SHAPE
  2. redukcję centymetrów     FIT
  3. modelowanie sylwetki     PRO

SHAPE – wyciąg z afrykańskiego mango wzbogacony ketonami malinowymi i ekstraktem z zielonej herbaty – to tabletki kontrolujące apetyt ( zwłaszcza na słodycze ), poprawiające metabolizm, wspomagające spalanie tłuszczu, regulujące poziom cukru i cholesterolu we krwi.

FIT to mieszanka aminokwasów niezbędnych dla zdrowia, których sam organizm nie może wyprodukować. Powodują one spalanie tłuszczu, a także porawiają siłę i wytrzymałość oraz aktywują neuroprzekaźniki w mózgu łagodzące stres i poprawiające nastrój.

PRO – mieszanka białka serwatkowego, ryżowego, grochowego i sproszkowanych nasion chia – buduje mięśnie, wspiera prawidłową pracę jelit (zawiera wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych optymalizujących trawienie), wspomaga układ odpornościowy.

Naukowe podstawy działania powyższych produktów gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność tej terapii.

Podczas jedzenia komórki tłuszczowe wytwarzają leptynę – to neuroprzekaźnik regulujący apetyt. Gdy leptyna łączy się z białkiem C-reaktywnym przestaje wysyłać prawidłowe sygnały do mózgu, organizm nie rozpoznaje, kiedy jest najedzony, co powoduje wzrost masy ciała, prowadzący do otyłości, zaburzeń metabolicznych, cukrzycy, chorób serca itp. Białko C-reaktywne jest integralnie związane ze stanami zapalnymi w organizmie, z wiekiem jego produkcja wzrasta.

System ZEN BODI zmniejsza produkcję białka C-reaktywnego przywracając prawidłową regulację apetytu.

ZEN BODI zmniejsza również aktywność enzymu G3PDH, który przekształca cukier w tłuszcz.

System ZEN BODI przywraca harmonię i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Rezultaty są po 3-4 tygodniach stosowania.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.

Facebook