zamykanie naczynek

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

Zamykanie naczyń


Najskuteczniejszą metodą zamykania naczyń krwionośnych jest laseroterapia. Promień lasera podgrzewa krew w naczyniu powodując jego obkurczenie i trwałe zamknięcie. Efekt zabiegu zależy od tego, jak głęboko położone jest zamykane naczynko oraz od parametrów technicznych lasera. W gabinecie używany jest laser MeDioStar miXT 940 proV, który wyjątkowo skutecznie zamyka naczynia na nogach.

Pełne wchłanianie zmian na nogach po zabiegu laserowym może trwać do kilku miesięcy. Po zamykaniu dużych naczyń może pozostać maleńka blizna.

Zamykanie naczyń na nogach jest leczeniem objawowym. Wprawdzie trwale zamyka naczynia, ale nie zapobiega powstawaniu nowych.

W trakcie zabiegu odczuwa się pieczenie i ciepło. Bezpośrednio po zabiegu stosuje się miejscowo chłodzenie. Po laserowym zamykaniu naczyń krwionośnych nie trzeba przerywać pracy, można normalnie funkcjonować; jedynie przez kilka dni zaleca się nie korzystać z siłowni i/lub sauny. Przez około miesiąc po zabiegu nie powinno opalać się, ewentualnie chronić miejsce po zabiegu kremem z filtrem 50+.

Przeciwwskazania:
– ciąża, laktacja
– zaburzenia krzepnięcia
– tendencja do tworzenia bliznowców

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.