zabiegi na uda

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

Zabiegi wyszczuplające i ujędrniające uda


Uda to partie ciała, które często przysparzają mnóstwo kompleksów głównie kobietom. To właśnie w tym miejscu nierzadko nadmiarowo gromadzi się tkanka tłuszczowa.

Zabiegi w okolicy ud mają na celu:

1.  redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej

Wyszczuplenie ud uzyskujemy stosując:

* karboksyterapię redukującą lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej poprzez wielokierunkowe działanie: mechaniczne rozbijanie komórek tłuszczowych przez wprowadzany gaz, rozpuszczanie adipocytów przez kwas węglowy powstały w reakcji chemicznej z CO2 oraz nasilenie przemian metabolicznych wtórnie do poprawy mikrokrążenia. Metoda ta równocześnie leczy cellulit i ujędrnia skórę.

* lipolizę injekcyjną podając metodą intralipoterapii środki, które rozpuszczają komórki tłuszczowe

*  wstrzykując preparaty obkurczające komórki tłuszczowe i równocześnie  hamujące lipogenezę, czyli odkładanie tłuszczu w miejscu injekcji

2. usunięcie cellulitu

Najczęściej stosowaną metodą leczenia cellulitu jest:

karboksyterapia uznawana w świetle najnowszych badań za jedną z najskuteczniejszych metod zwalczania cellulitu.

Injekcje dwutlenku węgla powodują poprawę ukrwienia tkanek: zwiększa się podaż tlenu i substancji odżywczych, nasilają się procesy metaboliczne i eliminacja toksyn z komórek, poprawia się odnowa komórkowa. Zwiększa się synteza kolagenu i elastyny w odpowiedzi na stan zapalny indukowany w skórze w momencie aplikacji CO2, co powoduje lepsze napięcie skóry  – ulegają wygładzeniu nierówności zwane “pomarańczową skórką”. Ponieważ injekcje dwutlenku węgla w sposób mechaniczny i chemiczny (poprzez powstały kwas węglowy) niszczą tkankę tłuszczową, to równocześnie redukowane są miejscowe otłuszczenia towarzyszące cellulitowi.

*  mezoterapia cellulitu polegająca na wstrzyknięciu w miejsca objęte zmianami odpowiednio dobranych specyfików.

W gabinecie stosowane są gotowe koktajle różniące się między sobą aktywnymi składnikami.

U osób z cellulitem we wstępnym stadium zalecany jest preparat o unikatowym składzie hamujący rozwój cellulitu poprzez uruchomienie szeregu mechanizmów m.in. chelatacji metali i rozpuszczania toksyn (według hipotezy prof. Motolese żelazo wydostające się z osłabionych naczyń na poziomie mikrokrążenia przyczynia się do powstawania cellulitu).

U osób z towarzyszącym cellulitowi nadmiarem tkanki tłuszczowej warto sięgnąć do preparatów zawierających substancje lipolityczne np. fostatydylocholinę, kofeinę, deoksycholan czy fukoksantynę.

U osób z zaawansowanym cellulitem w stadium III/IV polecany jest preparat zawierający kolagenazę, która rozbija włókna kolagenowe poprawiając w spektakularny sposób strukturę tkanki łącznej.

Odpowiedni dobór preparatu do mezoterapii gwarantuje skuteczność leczenia

.* fale akustyczne + masaż limfatyczny

Fale akustyczne poprawiają mikrokrążenie, a więc odżywienie tkanek, metabolizm i eliminację toksyn. Masaż limfatyczny w sposób mechaniczny przyspiesza eliminację toksyn uwalnianych z tkanki łącznej w trakcie zabiegu.

 3. korektę rozstępów

Najskuteczniejszą z metod leczenia rozstępów w gabinecie CYNAMON jest:

karboksyterapia wstrzykiwanie dwutlenku węgla w rozstęp powoduje jego rozwarstwienie, co – przy równoczesnej poprawie ukrwienia i stymulacji produkcji kolagenu w odpowiedzi na mikrouszkodzenia – koryguje rozstęp do 80%. To metoda leczenia zarówno świeżych, jak i wieloletnich rozstępów. Kojarzona jest często z mezoterapią takimi substancjami, jak:

* kwas polimlekowy lub polinukleotydy lub aminokwasy skojarzone z kwasem hialuronowym – ich celem jest stymulacja produkcji kolagenu.

4. ujędrnienie skóry

Poprawę jakości skóry uzyskujemy stosując:

kwas polimlekowy, który jest najdłużej i najsilniej działającym biostymulatorem tkankowym  – w gabinecie CYNAMON stosowany jest preparat zawierający polimer D kwasu polimlekowego połączony z kwasem hialuronowym, co wpływa na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu

wyselekcjonowane aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym podawane  tzw. techniką płynu śródmiąższowego opracowaną przez dr Adele Sparavigna – preparat ten ujędrnia skórę i  stymuluje produkcję elastyny

karboksyterapię, bo infuzja dwutlenku węgla poprawia lokalne krążenie ( tworzą się nowe drobne naczynka i usprawniają już istniejące),  a więc tkanki są dotlenione i lepiej odżywione, nasila się odnowa komórkowa; zwiększa się aktywność fibroblastów, stymulowana jest synteza kolagenu i elastyny.

 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej uzupełniane są fizjoterapią estetyczną w celu wzmocnienia efektów.

Polecane są:

–  masaż antycellulitowy – w leczeniu cellulitu

–  masaż bańką chińską – w leczeniu cellulitu, wspomagająco w redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu skóry

–  masaż wibracyjny – w leczeniu cellulitu, wspomagająco w redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu skóry

–  masaż izometryczny – w redukcji tkanki tłuszczowej

Najlepsze rezultaty uzyskuje się łącząc różne metody.

W gabinecie CYNAMON opracowujemy indywidualne pakiety według potrzeb i możliwości pacjenta.

Efekty zabiegu zależą od indywidualnej odpowiedzi organizmu; determinowane są stylem życia pacjenta.

Holistycznie traktując pacjentów w gabinecie CYNAMON doradzamy kosmeceutyki i nutraceutyki do stosowania w domu.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.