zabiegi na brzuch

Zabiegi wyszczuplające i ujędrniające brzuch


Zabiegi w okolicy brzucha mają na celu:

1. redukcję tkanki tłuszczowej

Wyszczuplenie brzucha uzyskujemy stosując:

 • lipolizę injekcyjną podając metodą intralipoterapii środki, które rozpuszczają komórki tłuszczowe
 • wstrzykując preparaty obkurczające komórki tłuszczowe i równocześnie  hamujące lipogenezę, czyli odkładanie tłuszczu w miejscu injekcji
 • karboksyterapię redukującą lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej poprzez wielokierunkowe działanie: mechaniczne rozbijanie komórek tłuszczowych przez wprowadzany gaz, rozpuszczanie adipocytów przez kwas węglowy powstały w reakcji chemicznej z CO2 oraz nasilenie przemian metabolicznych wtórnie do poprawy mikrokrążenia

2. ujędrnienie skóry

Poprawę jakości skóry uzyskujemy stosując:

 • kwas polimlekowy, który jest najdłużej i najsilniej działającym biostymulatorem tkankowym  – w gabinecie CYNAMON stosowany jest preparat zawierający polimer D kwasu polimlekowego połączony z kwasem hialuronowym, co wpływa na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Zabieg wykonywany jest często w skojarzeniu z radiofrekwencją mikroigłową, bowiem urządzenie RF Combo – będące w gabinecie CYNAMON – pozwala na równoczasowe podanie produktu i zastosowanie fali radiowej, by spotęgować efekt.
 • wyselekcjonowane aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym podawane  tzw. techniką płynu śródmiąższowego opracowaną przez dr Adele Sparavigna – preparat ten ujędrnia skórę i  stymuluje produkcję elastyny
 • karboksyterapię, bo infuzja dwutlenku węgla poprawia lokalne krążenie ( tworzą się nowe drobne naczynka i usprawniają już istniejące),  a więc tkanki są dotlenione i lepiej odżywione, nasila się odnowa komórkowa; zwiększa się aktywność fibroblastów, stymulowana jest synteza kolagenu i elastyny.
 • RF Combo, czyli radiofrekwencję mikroigłową – metodę polegającą na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz ogrzewaniu za pomocą fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej. Ciepło powoduje obkurczenie włókien kolagenowych i indukuje tworzenie nowego kolagenu; zaś mikronakłuwania pobudzają procesy naprawcze.

3. korektę rozstępów

Najskuteczniejszą z metod leczenia rozstępów w gabinecie CYNAMON jest:

 • karboksyterapia wstrzykiwanie dwutlenku węgla w rozstęp powoduje jego rozwarstwienie, co – przy równoczesnej poprawie ukrwienia i stymulacji produkcji kolagenu w odpowiedzi na mikrouszkodzenia – koryguje rozstęp do 80%. To metoda leczenia zarówno świeżych, jak i wieloletnich rozstępów. Kojarzona jest często z mezoterapią takimi substancjami, jak:
 • kwas polimlekowy lub polinukleotydy lub aminokwasy skojarzone z kwasem hialuronowym – ich celem jest stymulacja produkcji kolagenu.
 • RF Combo – polecany szczególnie przy cienkich rozstępach i wiotkiej skórze

4. korektę blizn

Blizny pooperacyjne często zniekształcają brzuch z powodu zaciągnięć będących konsekwencją zrostów. W gabinecie CYNAMON leczone są:

 • karboksyterapią, która je rozwarstwia i wymusza przebudowę tkanki
 • tropokolagnem skojarzonym z różnymi substancjami – wybór preparatu zależy od wieku i rodzaju blizny
 • kolagenazą, stosowaną zwykle w keloidach oraz bliznach z licznymi “zaciągającymi” zrostami
 • RF Combo, bowiem frakcjonowana radiofrekwencja stymuluje przebudowę blizny
 • terapią manualną i “suchym igłowaniem” i/lub pinoterapią– to  idealne metody w przypadku świeżych blizn

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej uzupełniane są fizjoterapią estetyczną w celu wzmocnienia efektów.

Najlepsze rezultaty uzyskuje się łącząc różne metody.

W gabinecie CYNAMON opracowujemy indywidualne pakiety według potrzeb i możliwości pacjenta.

Efekty zabiegu zależą od indywidualnej odpowiedzi organizmu; determinowane są stylem życia pacjenta.

Holistycznie traktując pacjentów w gabinecie CYNAMON doradzamy kosmeceutyki i nutraceutyki do stosowania w domu.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.