wypełnianie bruzd i zmarszczek

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

Wypełnianie bruzd i korekta zmarszczek


Wypełnianie zmarszczek i korekta bruzd to jeden z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej.

Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy. Z wiekiem ulega on degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy. W celu odwrócenia tego procesu wstrzykuje się do skóry tzw. wypełniacze (fillery).

Najpopularniejszą substancją stosowaną do wypełniania zmarszczek i bruzd jest kwas hialuronowy usieciowany.

Wypełnianie zmarszczek dokonuje się poprzez iniekcje preparatu w odpowiednią głębokość skóry.

Takie wypełniacze dają efekt długotrwały, który można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami po upływie 6-12 miesięcy. Kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji), bo organizm ludzki posiada własny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego. Po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem.

W gabinecie stosowane są:

organiczne wypełniacze tkankowe charakteryzujące się zwiększonym bezpieczeństwem oraz trwałością i wydajnością, są termostabilne.

Jest to wynikiem zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w procesie produkcji:

  • wykorzystania do produkcji niepatogennego szczepu bakterii Bacillus subtilis, zamiast Streptococcus, co gwarantuje uniknięcie reakcji odczynowych powodowanych pozostałościami resztek białkowych
  • zastosowania nietoksycznej substancji sieciującej PEG, która obniża immunogenność preparatu, co jest niezwykle ważne u osób z chorobami autoimmunologicznymi

wypełniacze z kwasu hialuronowego wzbogacone peptydami biomimetycznymi, które wydłużają trwałość wypełniacza poprzez hamowanie działania hialuronidazy

Zmarszczki i bruzdy można również korygować  stosując wypełniacz hybrydowy zawierający kwas polimlekowy w postaci polimeru D oraz nieusieciowany kwas hialuronowy. To produkt, który w naturalny sposób odbudowuje ubytki tkankowe poprzez stymulację produkcji kolagenu.  Efekty utrzymują się około 30 miesięcy.

Aby spotęgować efekt wolumetryczny wypełniacza hybrydowego można połączyć go z wypełniaczem organicznym z kwasu hialuronowego.

Idealnym wypełniaczem wszelkich zmarszczek, bruzd i ubytków tkankowych jest tkanka tłuszczowa – po oczyszczeniu ulega ona rozdrobnieniu i tworzony jest wypełniacz o gęstości dopasowanej do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabiegi lipofilingu dają naturalny i długotrwały efekt.

Preparat do zabiegu dobierany jest indywidualnie według potrzeb i możliwości pacjenta, po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań.

Efekty zabiegu zależą od indywidualnej odpowiedzi organizmu; determinowane są stylem życia pacjenta.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.