usuwanie tatuażów

AKTUALNA PROMOCJA:

blackweek-2022

Usuwanie tatuażu


To zabieg polegający na rozbiciu wiązką światła laserowego barwnika, czyli atramentu którym wykonany jest tatuaż na liczne mikrodrobinki, które pochłaniane są stopniowo przez makrofagi, czyli komórki żerne i usuwane przez układ limfatyczny pacjenta.

W trakcie zabiegu naskórek nad tatuażem bieleje, a następnie pojawiają się drobne strupki, które złuszczają się po kilku dniach bez pozostawienia blizn. Zabieg wykonywany laserem TatooStar jest prawie bezbolesny i bezpieczny.
Usuwanie tatuażu wymaga kilkakrotnego powtórzenia zabiegu. W przypadku tatuaży amatorskich wystarczają zwykle 3 do 6 zabiegów, w przypadku tatuaży wykonanych profesjonalnie 6 do 10 zabiegów. Ilość zabiegów zależna jest również od koloru tatuażu, typu barwnika, gęstości pigmentu, koloru skóry oraz indywidualnej reakcji każdego organizmu na działanie lasera. Zabiegi powtarzać można co 6-8 tygodni.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.