usuwanie tatuażów

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

Usuwanie tatuażu


To zabieg polegający na rozbiciu wiązką światła laserowego barwnika, czyli atramentu którym wykonany jest tatuaż na liczne mikrodrobinki, które pochłaniane są stopniowo przez makrofagi, czyli komórki żerne i usuwane przez układ limfatyczny pacjenta.

W trakcie zabiegu naskórek nad tatuażem bieleje, a następnie pojawiają się drobne strupki, które złuszczają się po kilku dniach bez pozostawienia blizn. Zabieg wykonywany laserem TatooStar jest prawie bezbolesny i bezpieczny.
Usuwanie tatuażu wymaga kilkakrotnego powtórzenia zabiegu. W przypadku tatuaży amatorskich wystarczają zwykle 3 do 6 zabiegów, w przypadku tatuaży wykonanych profesjonalnie 6 do 10 zabiegów. Ilość zabiegów zależna jest również od koloru tatuażu, typu barwnika, gęstości pigmentu, koloru skóry oraz indywidualnej reakcji każdego organizmu na działanie lasera. Zabiegi powtarzać można co 6-8 tygodni.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.