usuwanie przebarwień

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

Redukcja przebarwień


Przebarwienia to problem, który dotyczy znacznej części populacji. Przebarwienia mogą być:

–  posłoneczne wtórnie do nadmiernej ekspozycji na słońce

–  pozapalne

–  na tle hormonalnym

Przebarwienia usuwać można stosując różnorodne metody:

 1. peelingi lekarskie:

* amerykański peeling z glutationem – najsilniejszym antyoksydantem, który m.in. odgrywa kluczową rolę w procesie melanogenezy. Miejscowe stosowanie glutationu uważane jest za najbezpieczniejszą metodę korygowania przebarwień

*  peeling progresywny z retinolem, który oprócz usuwania przebarwień reguluje wydzielanie sebum, odświeża i pobudza skórę do odnowy

*  kwas traneksamowy, który nie tylko rozjaśnia koloryt skóry, ale również poprawia jej strukturę

2. medyczna terapia depigmentacyjna, która stopniowo i bardzo skutecznie eliminuje przebarwienia, działając bezpośrednio na melaninę nagromadzoną w wierzchnich warstwach skóry, a także działając na przyczyny powstawania przebarwień. procedura obejmuję zabieg w gabinecie i kurację domową. Usuwa zarówno przebarwienia pozapalne i posłoneczne, jak i przebarwienia na tle hormonalnym.

3.laseroterapia – gabinecie CYNAMON używany jest laser rubinowy

4. mezoterapia preparatem zawierającym peptydy, które redukują przebarwienia, rozjaśniają skórę, niwelują objawy fotostarzenia. To peptydowa terapia depigmentacyjna  jest niezwykle skuteczna, co wynika również z technologii powolnego uwalniania substancji czynnych – penetrują one ostrzykiwaną tkankę przez 2 tygodnie.

W celu wyrównania kolorytu skóry stosuje się także preparaty do mezoterapii zawierające m.in. glutation i witaminę C.

Leczenie przebarwień winno być nierozerwalnie skojarzone z profilaktyką.

W ramach profilaktyki w gabinecie dobierane są odpowiednie kosmeceutyki oraz stosowana jest mezoterapia preparatami zawierającymi biomimetyczne peptydy hamujące syntezę melaniny poprzez blokowanie enzymu tyrozynazy.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.