usuwanie przebarwień

AKTUALNA PROMOCJA:

Piękne usta powiększanie

usuwanie przebarwień


Przebarwienia usuwać można stosując różnorodne metody.

Najpopularniejsze są peelingi lekarskie. W gabinecie CYNAMON stosowane są najczęściej: Inno-peel Whitening lub kwas mlekowy w indywidualnie opracowanych seriach.

Spektakularne efekty po jednorazowym zabiegu uzyskuje się wykonując Perfect Peel. To pierwszy na świecie peeling z glutationem – najsilniejszym antyoksydantem, który m.in.odgrywa kluczową rolę w procesie melanogenezy. Miejscowe stosowanie glutationu uważane jest za najbezpieczniejszą metodę korygowania przebarwień.

Najskuteczniejszą metodą redukcji przebarwień jest Cosmelan. Procedura obejmuje zabieg w gabinecie i pielęgnację w warunkach domowych; kuracja trwa ok.3 miesiące. Cosmelan usuwa zarówno przebarwienia pozapalne i posłoneczne, jak i przebarwienia na tle hormonalnym.

Zabiegi z użyciem Cosmelanu i Perfect Peel równocześnie odmładzają skórę stymulując syntezę kolagenu.

Tradycyjną metodą usuwania przebarwień jest laseroterapia. W gabinecie CYNAMON używany jest laser rubinowy TatrooStar.

Bardzo skuteczną metodą pozbywania sie przebarwień jest mezoterapia Prostrolane Blanc-B. To peptydowa terapia depigmentacyjna. Peptydy biomimetyczne zawarte w tym preparacie redukują przebarwienia, rozjaśniają skórę, niwelują objawy fotostarzenia. Preparat jest niezwykle skuteczny, co wynika rownież z technologii powolnego uwalniania substancji czynnych – penetrują one ostrzykiwaną tkankę przez 2 tygodnie.

Koloryt skóry wyrównywany może być także mezoterapią Mesoline Shine (preparat zawiera m.in.kwas askorbinowy, kwas kojowy, kwas fitowy).

Wybór metody jest indywidualny, zależy od rodzaju i nasilenia przebarwień oraz od innych potrzeb skóry ( np. Cosmelan w spektakularny sposób odmładza skórę ).

Leczenie przebarwień winno być nierozerwalnie skojarzone z profilaktyką.

W ramach profilaktyki w gabinecie dobierane są odpowiednie kosmeceutyki oraz stosowana jest mezoterapia preparatami zawierającymi biomimetyczne peptydy hamujące syntezę melaniny poprzez blokowanie enzymu tyrozynazy. Polecane są:

  • Aquashine BR
  • Dermaheal SB

Różnorodność oferowanych metod i indywidualne podejście do pacjenta gwarantuje 100% skuteczność w usuwaniu przebarwień.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.