ujędrnianie pośladków

AKTUALNA PROMOCJA:

dbaj o skórę latem z rabatem

ujędrnianie brzucha / pośladków / ud / ramion


W zależności od indywidualnych potrzeb pacjentki proponowana jest seria zabiegów falami akustycznymi i/lub aplikacja nici PDO bądź seria zabiegów karboksyterapii, ewentualnie mezoterapii preparatem Skin-R.

Spektakularne efekty uzyskuje się podając kolagen w injekcjach (Linerase, Nithya) według autorskich procedur opracowanych w gabinecie CYNAMON personalizując schematy leczenia.

Biostymulatorem przeznaczonym do zabiegów w obrębie ciała jest Sunekos Body; podawany  tzw.techniką płynu śródmiąższowego opracowaną przez dr Adele Sparavigna ujędrnia skórę, stymuluje produkcję elastyny.

Od jesieni 2021 stosowany jest również preparat zawierający polimer D kwasu polimlekowego i nieusieciowany kwas hialuronowy. Lenisna jest najsilniej i najdłużej działającym biostymulatorem tkankowym, efekty utrzymują się ok.30 miesięcy.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.

Facebook