sebacia

AKTUALNA PROMOCJA:

dbaj o skórę latem z rabatem

Sebacia - leczenie trądziku


Sebacia to innowacyjna metoda leczenia trądziku wykorzystująca mikrocząsteczki złota, które podgrzane światłem lasera diodowego powodują przebudowę gruczołów łojowych.

Przyczyną powstawania trądziku jest nadmierna produkcja sebum przez zbyt aktywne i przerośnięte gruczoły łojowe. Nadmiar sebum gromadzi się w poszerzonych ujściach gruczołów łojowych. Zatkane pory to idealne miejsce dla kolonizacji bakterii. Namnażanie Proteus Acnes prowadzi do powstawania zmian zapalnych.

Najczęściej stosowanymi metodami leczenia trądziku są leki doustne lub miejscowe. Takie rozwiązanie wymaga od pacjenta systematyczności, a niektóre leki doustne wymagają ścisłego monitorowania stanu pacjenta ze względu na działania niepożądane.

Zabiegi stosowane w leczeniu trądziku bardziej działają na objawy niż przyczynę problemu. Także wymagają systematyczności i zdyscyplinowania pacjenta w codziennej pielęgnacji skóry.

Sebacia działa na źródło powstawania trądziku.

Kuracja obejmuje 3 zabiegi wykonywane w odstępach tygodniowych.

W trakcie zabiegu specjalnym sprzętem wmasowuje się mikrocząsteczki złota w ujścia gruczołów łojowych, a następnie podgrzewa się laserem diodowym.Sebacia precyzyjnie działa na gruczoły łojowe chroniąc otaczające tkanki. Nie wymaga rekonwalescencji.

Według badań klinicznych zmniejszenie zmian trądzikowych i poprawa jakości skóry widoczne są po 2 – 3 miesiącach po zakończeniu kuracji.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.

Facebook