roll cit

AKTUALNA PROMOCJA:

dbaj o skórę latem z rabatem

ROLL-CIT


Zabieg wykonywany urządzeniem pozwalającym na większą penetrację związków aktywnych w głąb skóry poprzez tworzenie mikrokanalików w naskórku i skórze właściwej oraz stymulującym fibroblasty do produkcji kolagenu.
Urządzenie to zaprojektował światowej sławy chirurg plastyczny dr Fernandes i stało się ono przełomem w medycynie estetycznej.

Tradycyjnie aplikowane kremy nie są w stanie pokonać bariery naskórka, działają one tylko powierzchownie. Mikronakłucia warstwy rogowej zwiększają penetrację składników aktywnych w głąb skóry aż o 10 000 razy, co powoduje znaczny wzrost skuteczności terapii odmładzającej.

Mikronakłuwanie w połączeniu z indywidualnie dobranymi kosmeceutykami ENVIRON wpływa na zwiększoną produkcję kolagenu, co daje widoczną redukcję zmarszczek oraz napięcie zwiotczeń, pogrubienie naskórka, w efekcie czego popękane i powierzchowne naczynka stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

W gabinecie wykonywane są zabiegi z użyciem roll-citu medycznego (igiełki 1 mm). Zabieg jest komfortowy, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.

Istnieje też możliwość zakupu roll-citu kosmetycznego (igiełki 0,2 mm) do codziennego stosowania w warunkach domowych.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.

Facebook