lifting wolumetryczny

AKTUALNA PROMOCJA:

Piękne usta powiększanie

modelowanie twarzy


Najczęściej wykonywany jest lifting wolumetryczny. To zabieg mający na celu uzupełnienie objętości twarzy, albowiem z upływem lat tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz obniżenie kącików ust, zaostrzenie rysów twarzy.

Podanie wypełniacza tkankowego w środkową okolicę policzków, bruzdy nosowo-wargowe i kąciki ust pozwala uzyskać harmonijny owal twarzy.

W gabinecie stosowane są organiczne wypełniacze tkankowe produkcji włoskiej: Neauvia Organic Intense i Neauvia Organic Stimulate oraz  francuski Cytosial Volume.

Produkty Neauvia to pierwsza na świecie wyjątkowa gama wypełniaczy charakteryzująca się zwiększonym bezpieczeństwem oraz trwałością i wydajnością.

Jest to wynikiem zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w procesie produkcji:

  • wykorzystania do produkcji niepatogennego szczepu bakterii Bacillus subtilis, zamiast Streptococcus, co gwarantuje uniknięcie reakcji odczynowych powodowanych pozostałościami resztek białkowych
  • zastosowania nietoksycznej substancji sieciującej PEG, która dodatkowo wyróżnia się termostabilnością

Cytosial Volume wyróżnia z kolei idealna homogeniczność preparatu, co w konsekwencji zapewnia równomierny rozkład kwasu w czasie i gwarantuje naturalny efekt przez kilkanaście miesięcy.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii Velvet uporządkowującej strukturę kwasu przed jego sieciowaniem w odróżnieniu od innych wypełniaczy, w których kwas sieciowany jest w strukturze chaotycznej.

Od jesieni 2021 stosowany jest również wypełniacz hybrydowy Lenisna, który zawiera kwas polimlekowy w postaci polimeru D oraz nieusieciowany kwas hialuronowy. To produkt, który w naturalny sposób odbudowuje ubytki tkankowe poprzez stymulację produkcji kolagenu. Idealnie sprawdza się w okolicy policzków, bruzd nosowo-wargowych, w “marionetkach”, okolicy skroniowej. Efekty utrzymują się około 30 miesięcy.

Lifting wolumetryczny – długotrwały i dający naturalny efekt – można również uzyskać wykonując lipofiling, czyli wykorzystując własną tkankę tłuszczową jako wypelniacz.

Naturalne efekty uzyskać mozna również modelując twarz nićmi PDO Cavern-fill, bowiem mają one także właściwości wolumetryczne.

Modelowanie twarzy to również:

  • korekta nosa za pomocą odpowiednio dobranego wypełniacza (Cytosial Volume) i/lub nici PDO
  • rekonstrukcja okolicy skroniowej
  • korekta brody i żuchwy

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.