lifting wolumetryczny

Twarz


Najczęściej wykonywany jest lifting wolumetryczny. To zabieg mający na celu uzupełnienie objętości twarzy, albowiem z upływem lat tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz obniżenie kącików ust, zaostrzenie rysów twarzy.

Podanie wypełniacza tkankowego w środkową okolicę policzków, bruzdy nosowo-wargowe i kąciki ust pozwala uzyskać harmonijny owal twarzy.

Modelowanie twarzy to również:

  • korekta nosa za pomocą odpowiednio dobranego wypełniacza  i/lub nici PDO
  • rekonstrukcja okolicy skroniowej
  • korekta brody i żuchwy

W gabinecie stosowane są:

* organiczne wypełniacze tkankowe charakteryzujące się zwiększonym bezpieczeństwem oraz trwałością i wydajnością, są termostabilne.

Jest to wynikiem zastosowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych w procesie produkcji:

  • wykorzystania do produkcji niepatogennego szczepu bakterii Bacillus subtilis, zamiast Streptococcus, co gwarantuje uniknięcie reakcji odczynowych powodowanych pozostałościami resztek białkowych
  • zastosowania nietoksycznej substancji sieciującej PEG, która obniża immunogenność preparatu, co jest niezwykle ważne u osób z chorobami autoimmunologicznymi

* wypełniacze na bazie monofazowego kwasy hialuronowego komfortowe ze względu na brak obrzęku pozabiegowego będącego skutkiem hydrofilnego działania kwasu hialuronowego

* wypełniacz hybrydowy zawierający kwas polimlekowy w postaci polimeru D oraz nieusieciowany kwas hialuronowy. To produkt, który w naturalny sposób odbudowuje ubytki tkankowe poprzez stymulację produkcji kolagenu. Idealnie sprawdza się w okolicy policzków, bruzd nosowo-wargowych, w “marionetkach”, okolicy skroniowej. Efekty utrzymują się około 30 miesięcy.

Aby spotęgować efekt wolumetryczny wypełniacza hybrydowego można połączyć go z wypełniaczem organicznym z kwasu hialuronowego.

* lipofiling – zabieg wykorzystujący własną tkankę tłuszczową jako wypelniacz

* tunelowe nici PDO, które mają właściwości wolumetryczne; pozwalają uzyskać efekty naturalne

Preparat do zabiegu dobierany jest indywidualnie według potrzeb i możliwości pacjenta, po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań.

Efekty zabiegu zależą od indywidualnej odpowiedzi organizmu; determinowane są stylem życia pacjenta.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.