lipofiling

lipofiling


To metoda wypełniania i modelowania, rewitalizacji i nawilżania skóry twarzy oraz całego ciała za pomocą autologicznej tkanki tj. tłuszczu pobranego z okolicy brzucha i/lub ud.

Ogromny potencjał regeneracyjny tkanki tłuszczowej możliwy jest dzięki obecności specjalnych komórek w przeszczepianej tkance.

Jest to alternatywa dla zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy chemicznych. To bezpieczna metoda dająca naturalne i długotrwałe efekty : 7-12 lat w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Jakość przeszczepianego tłuszczu zależy od sposobu przygotowania materiału do podania.

W gabinecie używany jest w tym celu innowacyjny, sterylny sytem selektywnej filtracji tłuszczu, pozwalający usunąć co najmniej 97% lipidów i elementów morfotycznych z przygotowywanej tkanki (w standartowych technikach przeszczep zawiera ponad 10 razy więcej zanieczyszczeń) w sposób skuteczny i niezwykle delikatny, aby zachować wszelkie  właściwości regeneracyjne tkanki tłuszczowej. Ta metoda pozwala uzyskać najbardziej przewidywalny efekt przeszczepu i zminimalizowac okres rekonwalescencji.

By podawany tłuszcz miał idealnie jednolitą konsystencję i gęstość odpowiadająca potrzebom konkretnego pacjenta oczyszczony materiał przeszczepowy transferowany jest przez odpowiednie anaerobowe konektory.

Aby zintensyfikować efekty można skojarzyć lipofiling z terapią dwutlenkiem węgla.

Przed lipofilingiem zalecana jest seria 4-6 zabiegów karboksyterapii w miejscu, skąd będzie pobrana tkanka tłuszczowa w celu lepszego jej przygotowania do liposukcji.

Po lipofilingu karboksyterapia zalecana jest w miejscu przeszczepu tkanki tłuszczowej w celu dotlenienia i odżywienia implantowanych komórek tłuszczowych.

Zabieg lipofilingu poprzedza konsultacja lekarska.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.