lenisna

AKTUALNA PROMOCJA:

dbaj o skórę latem z rabatem

Lenisna


Lenisna to wypełniacz hybrydowy łączący zarówno korzyści natychmiastowego efektu wypełnienia wynikającego z użycia kwasu hialuronowego (HA), jak i długotrwałej stymulacji produkcji kolagenu dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego w postaci polimeru D (PDLLA).

Kwas polimlekowy jest najskuteczniejszym stymulatorem tkankowym w  medycynie estetycznej- działa 18 miesięcy, ulega  całkowitej biodegradacji.

Dotychczas stosowany w preparatach polimer L kwasu polimlekowego PLLA ma strukturę tzw.tłuczonego szkła, co wiąże się z ryzykiem powstania grudek, koniecznością masowania po zabiegu i ewentualnymi powikłaniami w formie ziarniniaków.

Zaś polimer D kwasu polimlekowego PDLLA ma strukturę sferyczną, homogenną, co eliminuje ryzyko powstawania grudek, w konsekwencji ziarniniaków i pozwala na komfortową rekonwalescencję ( bez masowania).

Kulista struktura PDLLA pozwala połączyć go z kwasem hialuronowym HA – dzięki temu powstał wypełniacz hybrydowy dający natychmiastowy, naturalny i długotrwały (24 – 30 miesięcy)  efekt wypełnienia poprawiający równocześnie spektakularnie jakość skóry.

Lenisna zawiera 170 mg kwasu polimlekowego PDLLA i 30 mg kwasu hialuronowego HA.

lenisna efektyLenisna zalecana jest do:

  • zwiększania objętości zapadniętych obszarów twarzy
  • korekty głębokich zmarszczek i bruzd
  • w przypadku zaawansowanej wiotkości skóry twarzy z wyraźnym jej opadaniem
  • w leczeniu asymetrii twarzy jako preparat rekonstrukcyjny
  • w przypadku wyraźnych oznak starzenia się skóry wewnętrznej strony ud, pośladków, brzucha, obwisłych ramion.

Obszary twarzy kwalifikujące się do podania Lenisny to: policzki, bruzdy nosowo-wargowe, „marionetki”, linia żuchwy, okolica skroni.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.

Facebook