leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości


Leczenie nadpotliwości w gabinecie CYNAMON polega na podaniu substancji blokującej dopływ impulsów nerwowych do gruczołów potowych, co powoduje hamowanie wydzielanie potu.

Obszary poddawane zabiegowi to najczęściej pachy, dłonie, stopy, okolica czoła.

Wykonanie zabiegu poprzedza test Minora, czyli próba jodowo-skrobiowa pozwalająca w sposób bezbolesny ustalić konkretną lokalizację gruczołów potowych, by zabieg był celowany i skuteczny.

Efekty widoczne są już po kilku dniach, zaś pełne zahamowanie pocenia – u 87% pacjentów – obserwuje się po 2-4 tygodniach po zabiegu. Rezultat terapii utrzymuje się indywidualnie najczęściej przez 5-8 miesięcy, a u osób regularnie powtarzających zabieg nawet ok.12 miesięcy.

Alternatywną metodą leczenia nadpotliwości jest frakcjonowana radiofrekwencja mikroigłowa, która uszkadza termicznie gruczoły potowe. Efekty utrzymują się dłużej, co najmniej rok. U pacjentów leczących nadpotliwość radiofrekwencją mikroigłową z czasem dochodzi do trwałego uszkodzenia wszystkich  gruczołów potowych w obszarze zabiegowym – efekt jest trwały.

RF mikroigłowy stosuje się w okolicy pach

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.