leczenie łysienia

AKTUALNA PROMOCJA:

Piękne usta powiększanie

Leczenie łysienia


Nadmierne wypadanie włosów może pojawić się w każdym wieku u obu płci.

Istnieje wiele schorzeń przebiegających z utratą włosów. Wyróżniamy łysienie niebliznowaciejące np. androgenowe, plackowate, w przebiegu infekcji grzybiczych lub bakteryjnych oraz łysienie bliznowaciejące np.w przebiegu tocznia rumieniowatego czy liszaja płaskiego.

Najprostszą metodą leczącą problem wypadających włosów jest karboksyterapia – to mezoterapia dwutlenkiem węgla. Poprawia krążenie w obrębie skóry głowy, mieszki włosowe są lepiej dotlenione i dożywione.

Najbardziej popularną metodą leczenia łysienia jest mezoterapia. Najdoskonalszym produktem do mezoterapii jest Hair Filler dr Cyj. To starannie opracowana formuła zawierająca unikalny skład: 7 wyselekcjonowanych peptydów biomimetycznych wzbogaconych kwasem, które uwalniają się stopniowo przez 15 dni zapewniając każdego dnia optymalną dawkę substancji potrzebnych do zahamowania wypadania włosów i odrostu włosów.

W gabinecie  CYNAMON stosowane są także inne koktajle, np. Triho – niezwykle bogaty w witaminy, aminokwasy i pierwiastki śladowe potrzebne do prawidłowego wzrostu włosa.

U osób z łysieniem androgenowym skuteczne są preparaty zawierające jony miedzi (Mesoline Hair) które wpływają na poziom 5-alfa-reduktazy.

W leczeniu łysienia wykorzystywane są również produkty autologiczne, także z dodatkiem biotyny lub minoksydylu.

Najdoskonalszą metodą jest mezoterapia komórkami regeneracyjnymi pozyskiwanymi z tkanki tłuszczowej.

Satysfakcjonujące efekty uzyskuje się również stosując biostymulatory tkankowe:

* Jalupro Classic dostarczające wysoką dawkę odpowiednio wyselekcjonowanych aminokwasów wraz z kwasem hialuronowym

* Pluryal – preparat zawierający polinukleotydy, które odżywiają mieszki włosowe, wzmacniają skórę głowy oraz zwiększają liczbę i średnicę włosów.

Uzupełnieniem powyższych metod jest suplementacja doustna aminoceutykiem Jalupro Drink i/lub terapia kroplówkowa: koktajl”zdrowe włosy”.

 

Różnorodność oferowanych metod pozwala opracować optymalną terapię dla każdego pacjenta.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.