leczenie łysienia

Łysienie


Nadmierne wypadanie włosów może pojawić się w każdym wieku u obu płci.

Istnieje wiele schorzeń przebiegających z utratą włosów. Wyróżniamy łysienie niebliznowaciejące np. androgenowe, plackowate, w przebiegu infekcji grzybiczych lub bakteryjnych oraz łysienie bliznowaciejące np. w przebiegu tocznia rumieniowatego czy liszaja płaskiego.

Najprostszą metodą leczącą problem wypadających włosów jest karboksyterapia – to mezoterapia dwutlenkiem węgla. Poprawia krążenie w obrębie skóry głowy, mieszki włosowe są lepiej dotlenione i dożywione.

Najbardziej popularną metodą leczenia łysienia jest mezoterapia.

W gabinecie  CYNAMON stosowane są:

  • formuła zawierająca unikalny skład: 7 wyselekcjonowanych peptydów biomimetycznych wzbogaconych kwasem, które uwalniają się stopniowo przez 15 dni zapewniając każdego dnia optymalną dawkę substancji potrzebnych do zahamowania wypadania włosów i odrostu włosów.
  • koktajle niezwykle bogate w witaminy, aminokwasy i pierwiastki śladowe potrzebne do prawidłowego wzrostu włosów
  • preparaty zawierające jony miedzi, które wpływają na poziom 5-alfa-reduktazy – polecane w łysieniu androgenowym
  • produkty autologiczne, także z dodatkiem biotyny lub minoksydylu
  •  komórki regeneracyjne pozyskiwane z tkanki tłuszczowej
  • stymulatory tkankowe dostarczające wysoką dawkę odpowiednio wyselekcjonowanych aminokwasów wraz z kwasem hialuronowym bądź polinukleotydy, które odżywiają mieszki włosowe, wzmacniają skórę głowy oraz zwiększają liczbę i średnicę włosów

Uzupełnieniem powyższych metod jest suplementacja doustna aminoceutykiem Jalupro Drink i/lub terapia kroplówkowa:  koktajl”zdrowe włosy”.

Różnorodność oferowanych metod pozwala opracować optymalną terapię dla każdego pacjenta.

Preparat do zabiegu dobierany jest indywidualnie według potrzeb i możliwości pacjenta, po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań.

Efekty zabiegu zależą od indywidualnej odpowiedzi organizmu; determinowane są stylem życia pacjenta.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.