leczenie łysienia

Leczenie łysienia


Nadmierna utrata włosów może pojawić się w każdym wieku u obu płci.

Istnieje wiele schorzeń przebiegających z utratą włosów. Wyróżniamy łysienie niebliznowaciejące np. androgenowe, plackowate, w przebiegu infekcji grzybiczych lub bakteryjnych oraz łysienie bliznowaciejące np.w przebiegu tocznia rumieniowatego czy liszaja płaskiego.

Najprostszą metodą leczącą problem wypadających włosów jest karboksyterapia – to mezoterapia dwutlenkiem węgla. Poprawia krążenie w obrębie skóry głowy, mieszki włosowe są lepiej dotlenione i dożywione.

Najbardziej popularną metodą leczenia łysienia jest mezoterapia. Najdoskonalszym produktem do mezoterapii jest Hair Filler dr Cyj. To starannie opracowana formuła zawierająca unikalny skład: 7 wyselekcjonowanych peptydów biomimetycznych wzbogaconych kwasem, które uwalniają się stopniowo przez 15 dni zapewniając każdego dnia optymalną dawkę substancji potrzebnych do zahamowania wypadania włosów i odrostu włosów.

W gabinecie  CYNAMON stosowane są także inne koktajle, np. Triho – niezwykle bogaty w witaminy, aminokwasy i pierwiastki śladowe potrzebne do prawidłowego wzrostu włosa.

U osób z łysieniem androgenowym skuteczne są preparaty zawierające jony miedzi (Mesoline Hair) które wpływają na poziom 5-alfa-reduktazy.

W leczeniu łysienia wykorzystywane są również : PRP i I-PRF, a od marca 2020 roku także PRP-B (z biotyną) oraz PRP-M (z minoksydylem) dedykowane pacjentom z łysieniem androgennym.

Najdoskonalszą metodą jest mezoterapia komórkami regeneracyjnymi pozyskiwanymi z tkanki tłuszczowej.

Zabiegiem nieinwazyjnym a skutecznie stymulującym wzrost włosów poprzez wpływ na wyrzut odpowiednich cytokin jest laserowa stymulacja mieszków włosowych ResurHair. To metoda również zagęszczająca włosy i przyspieszająca ich wzrost.

Różnorodność oferowanych metod pozwala opracować optymalną terapię dla każdego pacjenta.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.

Facebook