laser diodowy

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

Laser diodowy do epilacji, zamykania naczyń i leczenia trądziku odwróconego


To diodowy laser niemieckiej firmy  charakteryzujący się optymalnymi parametrami pozwalającymi na skuteczną epilację nawet u osób z ciemną karnacją.

Używany jest również do leczenia zmian naczyniowych oraz trądziku odwróconego.

Lasery diodowe to klasyka w usuwaniu zbędnego owłosienia, ponieważ zastosowana długość fali elektromagnetycznej jest pochłaniana w wystarczający sposób przez melaninę zawartą w tzw.cebulce włosa ( co jest warunkiem koniecznym do destrukcji włosa), a równocześnie jest bezpieczna dla skóry, która również zawiera melaninę. Fala elektromagnetyczna krótsza (laser rubinowy lub aleksandrytowy) jest zbyt intensywnie pochłaniana przez melaninę zawartą w skórze, co grozi uszkodzeniem naskórka i zmniejsza skuteczność epilacji, bo w miejsc docelowych czyli do”cebulki” włosa dociera zbyt mało energii .Fala elektromagnetyczna dłuższa (lasery neodymowo-jagowe Nd-Yag) jest zdecydowanie gorzej pochłaniana przez melaninę, a więc nie ma ryzyka uszkodzenia skóry, ale też mniejsze jest jej działania na poziomie”cebulki”włosa, co przekłada się na skuteczność epilacji.

Im ciemniejszy włos, czyli im więcej zawiera barwnika, tym łatwiej go usunąć, ale najczęściej ciemne owłosienie mają osoby z nieco ciemniejszą karnacją

Laser diodowy używany w gabinecie CYNAMON to model emitujący dwie długości fali jednocześnie przy dużej mocy, co pozwala na skuteczną i równocześnie bezpieczną epilację u wszystkich pacjentów.

W celu uniknięcia skutków ubocznych i podniesienia komfortu zabiegu skóra winna być w trakcie zabiegu schładzana. W rączce  znajduje się zintegrowany system chłodzenia skóry, a kontakt naskórka z zimną metalową sondą urządzenia zapewnia dużą skuteczność ze względu na dobre przewodnictwo temperatury (8 razy lepsze niż w przypadku szafiru).

Zabiegi skutecznie wykonywane w/w laserem to:

  • epilacja
  • zamykanie naczyń
  • fotoodmładzanie  (termiczne pobudzenie kolagenu do tworzenia nowych włókien, rozjaśnienie przebarwień)
  • leczenie trądziku odwróconego  (zmniejszenie grudek zapalnych, zmniejszenie rozszerzonych porów, rozjaśnienie przebarwień pozapalnych)

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.