korekta rozstępów

AKTUALNA PROMOCJA:

blackweek-2022

Korekta rozstępów


Rozstępy powstają na skutek rozerwania głębszych warstw skóry; włókna kolagenowe ulegają uszkodzeniu.  Często związane jest to z gwałtowną zmianą wagi. Powstawaniu rozstępów sprzyjają również zaburzenia hormonalne – sterydy uwalniane przez korę nadnerczy, jak również przyjmowane w trakcie terapii powodują szybszy rozkład kolagenu.

W początkowej fazie – trwającej około pół roku – dochodzi do zniekształcenia włókien kolagenowych i obrzęku skóry właściwej w odpowiedzi na stan zapalny. Rozstępy są czerwonofioletowe. Kolejny etap to faza zanikowa; rozstępy bledną i przyjmują wklęsłą, pomarszczoną postać; podczas tej fazy włókna kolagenowe ulegają zanikowi.

Im wcześniej zostanie wdrożone leczenie, tym lepsze uzyskuje się efekty.

Najskuteczniejszą metodą korekty rozstępów jest karboksyterapia, pozwala uzyskać ok.80% poprawy. Rozstępy ulegają spłyceniu, normalizuje się ich kolor i poprawia jakość skóry.

W gabinecie CYNAMON w leczeniu rozstępów stosowane są także:

  • zabiegi regeneracyjne z krwi
  • ostrzykiwanie preparatem kolagenu, kwasem polimlekowym, polinukleotydami
  • peelingi lekarskie

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.