Kobido

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

Kobido


Kobido to pradawny manualny masaż silnie zintegrowany z medycyną chińską, mający na celu odmłodzenie skóry i opóźnienie procesów starzenia.

Kobido charakteryzuje się złożonością ruchów o różnej intensywności. Składa się z kilku etapów; dotyczy twarzy, szyi i dekoltu.

Wraz z wiekiem mięśnie ulegają nadmiernemu napięciu, tworzą się przykurcze, co upośledza przepływ limfy i prowadzi do powstawania obrzęków. Mięśnie mimiczne połączone są jednym przyczepem z czaszką, a drugim bezpośrednio ze skórą. Dlatego wszelkie zmiany w ich napięciu odzwierciedlają się na twarzy, zwłaszcza, że skóra traci równocześnie jędrność.

Po masażu mięśnie są rozluźnione, ukrwienie poprawione, metabolizm komórkowy pobudzony, skóra odżywiona.

Kobido to nie tylko naturalny lifting twarzy, ale również zabieg poprawiający ogólne samopoczucie, głęboko relaksujący. Łagodzi napięciowe bóle głowy. Wspomaga leczenie bruksizmu. Stymuluje przepływ limfy. Likwiduje obrzęki.

Kobido jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej dla wszystkich, którzy w sposób naturalny i bezinwazyjny chcą spowalniać procesy starzenia twarzy.

Aby przedłużyć efekt uzyskany terapią manualną warto po zakończonym masażu zastosować kinesiotaping – oklejenie specjalnymi plastrami, które posiadają właściwości rozciągające zbliżone do ludzkiej skóry.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.