juvelook

Juvelook


Juvelook to jedyny na świecie kwas polimlekowy – w postaci polimeru D – do zastosowania w okolicy oka oraz do mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Kwas polimlekowy jest najskuteczniejszym stymulatorem tkankowym w  medycynie estetycznej- działa 18 miesięcy, ulega  całkowitej biodegradacji.

Dotychczas stosowany w preparatach polimer L kwasu polimlekowego PLLA ma strukturę tzw.tłuczonego szkła, co wiąże się z ryzykiem powstania grudek, koniecznością masowania po zabiegu i ewentualnymi powikłaniami w formie ziarniniaków.

Zaś polimer D kwasu polimlekowego PDLLA ma strukturę sferyczną, homogenną, co eliminuje ryzyko powstawania grudek, w konsekwencji ziarniniaków i pozwala na komfortową rekonwalescencję ( bez masowania).

Kulista struktura PDLLA pozwala połączyć go z kwasem hialuronowym HA – dzięki temu powstał wypełniacz hybrydowy dający natychmiastowy, naturalny i długotrwały (24 – 30 miesięcy)  efekt wypełnienia poprawiający równocześnie spektakularnie jakość skóry.

Juvelook zawiera 42,5 mg kwasu polimlekowego PDLLA i 7,5 mg kwasu hialuronowego HA.

juvelook efektyJuvelook zalecany jest w celu:

  • korekty “doliny łez”
  • odmłodzenia okolicy oka
  • pozbycia się siateczkowych zmarszczek
  • uzyskania długotrwałego napięcia, odżywienia i rozświetlenia skóry

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.