carboxy

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

Carboxytherapy


To urządzenie do leczenia dwutlenkiem węgla wykorzystujące innowacyjne rozwiązania technologiczne, by zapewnić 100% bezpieczeństwo i komfort zabiegu. Podawany w trakcie zabiegu dwutlenek węgla jest gazem medycznym, a nie laboratoryjnym. Jest on podgrzany, co minimalizuje odczucia bólowe.

Precyzyjnie regulowana jest objętość podawanego gazu, jego przepływ oraz głębokość injekcji.

Urządzenie CARBOXYTHERAPY to sprzęt medyczny. Większość dostępnych na rynku urządzeń do karboksyterapii to aparaty kosmetyczne nie realizujące wskazań medycznych.

Wykonując zabieg urządzeniem CARBOXYTHERAPY można równocześnie z podawaniem dwutlenku węgla wykonać mezoterapię dowolnym produktem, również osoczem bogatopłytkowym zwiększając o 30% jego skuteczność.

Karboksyterapia w terapii łączonej z autologicznym osoczem bogatopłytkowym uznana została za najlepszy zabieg 2014 roku i uzyskała PERŁĘ DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.