blefaroplastyka powiek

AKTUALNA PROMOCJA:

nici PDO promocja

blefaroplastyka - nieinwazyjna korekta powiek


Opadające powieki to defekt estetyczny, dający wyraz zmęczonej twarzy, ale również problem medyczny ze względu na ograniczenie pola widzenia.

Opadanie powiek związane jest z utratą jędrności skóry. Nadmiar skóry można usunąć chirurgicznie, laserowo lub używając plazmy.

Podczas zabiegu urządzeniem genetującym plazmę dochodzi do sublimacji (odparowania) naskórka i obkurczenia włókien kolagenowych, co skutkuje natychmiastowym napięciem i ujędrnieniem skóry oraz uniesieniem powiek.

Zabieg z użyciem plazmy jest znakomitą alternatywą dla chirurgicznej korekty powiek.

Jest całkowicie bezpieczny, relatywnie bezbolesny (wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym zewnętrznym), nie pozostawia blizn, nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek. Nie wyklucza też z codziennej aktywności. Drobne strupki powstałe w miejscu sublimacji naskórka można zakamuflować makijażem. Nie wolno ich usuwać, utrzymują się 4-7 dni. U większości pacjentów w 1-ej dobie po zabiegu występuje obrzęk powiek. Okres regeneracji naskórka można przyspieszyć stosując specjalne kremy. Skóra poddana działaniu plazmy wymaga ochrony przeciwsłonecznej przez okres co najmniej 2- 3 tygodni.po zabiegu.

Zabieg można powtarzać co 4-6 tygodni, zwykle nie ma takiej potrzeby. Wyjątkowo przy bardzo nasilonej wiotkości istnieje potrzeba wykonania 3 zabiegów.

Efekty zabiegu zależą od indywidualnej odpowiedzi organizmu; determinowane są stylem życia pacjenta; zwykle utrzymują się 2-4 lata.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.