acnelan

AKTUALNA PROMOCJA:

dbaj o skórę latem z rabatem

Acnelan


Acnelan to najbardziej kompleksowa zewnętrzna kuracja przeciwtrądzikowa, która działa zarówno przyczynowo (zapobiega powstawaniu nowych zmian), jak i objawowo (leczy istniejące zmiany i powikłania trądziku).

Substancje aktywne: kwas salicylowy, kwas migdałowy, kwas szikimowy, sodium lepargilate, kompleks bexaretinylu oraz pierwiastki siarka, cynk, miedź dobrane w odpowiednich proporcjach tworzą kompleks oddziałujący na wszystkie elementy patogenezy trądziku.

Acnelan:

  • odblokowuje i oczyszcza ujścia gruczołów łojowych poprzez działanie keratolityczne i komedolityczne
  • normalizuję pracę gruczołów łojowych redukując wydzielanie sebum
  • obniża poziom dihydrotestosteronu i redukuje nadmiar androgenów
  • działa bakteriostatycznie i bakteriobójczo
  • redukuje stany zapalne i wszelkie podrażnienia skóry
  • redukuje blizny potrądzikowe i przebarwienia pozapalne

Terapia złożona jest z kuracji gabinetowej i domowej.

Kuracja gabinetowa to seria 3 zabiegów co 15-20 dni. Kuracja domowa to integralny element leczenia Acnelanem. Preparaty do stosowania w domu (pianka oczyszczająca, krem do codziennej pielęgnacji) uzupełniają i utrwalają efekty zabiegu.

Zabieg przeciwtrądzikowy można wykonywać na twarz, dekolt, plecy. Acnelan działa na wszelkie polimorficzne zmiany tradzikowe tj. zaskórniki otwarte i zamknięte, grudki, guzki, blizny potrądzikowe i przebarwienia.

To metoda charakteryzująca się innowacyjnym podejściem do terapii skóry trądzikowej i łojotokowej, charakteryzująca się 100% skutecznością.

NOWOŚĆ: ODROCZONA PŁATNOŚĆ

Za zabiegi wykonane w naszym gabinecie do kwoty 5000 zł możesz zapłacić przelewem w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów lub rozłożyć płatność na 4, 8 lub 12 wygodnych rat. Sprawdź warunki.

Facebook