Gabinet Medycyny Esetycznej Katowice
roll-cit

gabinet medycyny estetycznej katowice


Zabieg wykonywany urządzeniem pozwalającym na większą penetrację związków aktywnych w głąb skóry poprzez tworzenie mikrokanalików w naskórku i skórze właściwej oraz stymulującym fibroblasty do produkcji kolagenu.
Urządzenie to zaprojektował światowej sławy chirurg plastyczny dr Fernandes i stało się ono przełomem w medycynie estetycznej.


Tradycyjnie aplikowane kremy nie są w stanie pokonać bariery naskórka, działają one tylko powierzchownie. Mikronakłucia warstwy rogowej zwiększają penetrację składników aktywnych w głąb skóry aż o 10 000 razy, co powoduje znaczny wzrost skuteczności terapii odmładzającej.


Mikronakłuwanie w połączeniu z indywidualnie dobranymi kosmeceutykami ENVIRON wpływa na zwiększoną produkcję kolagenu, co daje widoczną redukcję zmarszczek oraz napięcie zwiotczeń, pogrubienie naskórka, w efekcie czego popękane i powierzchowne naczynka stają się mniej widoczne, a skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.


 

W gabinecie wykonywane są zabiegi z użyciem roll-citu medycznego (igiełki 1 mm). Zabieg jest komfortowy, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym.


Istnieje też możliwość zakupu roll-citu kosmetycznego (igiełki 0,2 mm) do codziennego stosowania w warunkach domowych.


Potrzebujesz bezpłatnej pomocy w doborze zabiegu? Skontaktuj się z nami!