Gabinet Medycyny Esetycznej Katowice
Plasmage

gabinet medycyny estetycznej katowice


PLASMAGE to urządzenie medyczne wykorzystujące zjawisko plazmy, nazywanej (obok gazu, cieczy i stałej materii) czwartym stanem skupienia. Stanowi ono najnowocześniejsze osiągnięcie w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej.


Pozwala na bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości i zmian skórnych. To najdoskonalsza alternatywa dla inwazyjnych zabiegów z użyciem skalpela.


Zjawisko plazmy polega na występowaniu łuku elektrycznego. Jego skutkiem jest "odparowanie" zmian z powierzchni skóry.

 

Zabieg wykonuje się głowicą zakończoną igiełką, którą pracuje się nad powierzchnią skóry prowadząc do mikrowyładowań. Plazma działa punktowo, dokładnie w leczonym miejscu, bez wpływu na inne zdowe tkanki i bez naruszania głębszych warstw skóry.

 

Plasmage

 

Efekt zabiegu widoczny jest od razu. Oczywiście wymagana jest rekonwalescencja, ponieważ wskutek wysokiej temperatury w miejscu poddanym działaniu plazmy tworzą sie brązowe strupki. Muszą one same odpaść, co trwa zwykle 4-7 dni. Można kamuflować je makijażem. Okres regeneracji skóry można przyspieszyć stosując odpowiednie kremy. Skóra poddana działaniu plazmy wymaga ochrony przeciwsłonecznej przez okres co najmniej 2-3 tygodni po zabiegu.

 

Zabieg można powtarzać - o ile jest potrzeba - co 4-6 tygodni.

 

W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa PLASMAGE wykorzystuje zjawisko plazmy w trybie frakcyjnym, co odróżnia w/w aparat od innych technologii plazmowych. To unikatowe rozwiązanie powoduje,że zabiegi są wyjątkowo precyzyjne.


PLASMAGE to jedyna technologia plazmowa oferująca automatyczne, sprawdzone i bezpieczne programy zabiegowe:


Zabiegi wykonane PLASMAGE dają gwararancję bezpieczeństwa i skuteczności.


Potrzebujesz bezpłatnej pomocy w doborze zabiegu? Skontaktuj się z nami!