Gabinet Medycyny Esetycznej Katowice
Nowości
Aplikacja nici PDO jest w ostatnim czasie jednym z najbardziej popularnych zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną, albowiem daje spektakularny efekt jędrnej, elastycznej, dobrze nawilżonej - młodszej skóry.   Oprócz rewitalizacji skóry nićmi PDO (...)
Data publikacji: 2018-10-23

Oferta nici PDO poszerzyła się o dwa nowe rodzaje:   * Multi-fill - to 14 nici w jednej kaniuli, co daje zwiększoną stymulację syntezy kolagenu uzyskaną w zdecydowanie mniej inwazyjny sposób ( 1 ukłucie = 14 nici)   * Cavern-fill - to tunelowo (...)
Data publikacji: 2018-10-17

To kolejna nowa procedura opracowana przez markę Neuvia łącząca dwa produkty: - Neauvia Organic Hydrodeluxe 2,5ml - Neauvia Organic Rheology   Kompozycja usieciowanego i nieusieciowanego kwasu oraz aminokwasów ( lizyny i proliny) i hydroksyapatytu wapnia (...)
Data publikacji: 2018-10-10

Aby zregenerować skórę po lecie i przywrócić jej prawidłowe nawilżenie Gabinet CYNAMON zaprasza na promocję włoskiego preparatu do mezoterapii, który jest:: organiczny bardzo bezpieczny niezwykle skuteczny – również przy jednorazowym zabiegu (...)
Data publikacji: 2018-09-01

To najnowsze osiągnięcie medycyny regeneracyjnej wykorzystujące bogatopłytkową fibrynę komórkową I-PRF oraz stelażową S-PRF.   Zabieg aktywuje "uśpione" komórki macierzyste.   Plasma Complex działa na trzech płaszczyznach:   (...)
Data publikacji: 2018-08-25

To zabieg opracowany przez markę Neauvia, który zapobiega efektom starzenia się i postępujacym zmianom skóry twarzy. Jest to luksusowy zabieg pozwalający w krótkim czasie zyskać twarzy młodzieńczy wygląd.   Efekty: * długotrwałe nawilżenie i rozświetlenie (...)
Data publikacji: 2018-08-15

Proces starzenia się skóry obejmuje naskórek (staje się cieńszy, pojawiają się przebarwienia) i skórę właściwą ( traci elastyczność, wiotczeje). Zdrowe naskórek i skóra właściwa zależą od macierzy pozakomórkowej (E.C.M) Większość zabiegów estetycznych (...)
Data publikacji: 2018-06-30

W piątek 15.06  w godzinach 10 - 19 gościć będzie w gabinecie kosmetolog reprezentujący firmę Creme Bar.   To naturalne kosmeceutyki tworzone indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb i ewentualnych problemów skórnych pacjenta.   Są one idealnym (...)
Data publikacji: 2018-06-02


strona 1 z 4

 1  2  3  4  następna »