Gabinet Medycyny Esetycznej Katowice
Acnelan

gabinet medycyny estetycznej katowice


To najbardziej kompeksowa zewnętrzna kuracja przeciwtrądzikowa, która działa zarówno przyczynowo (zapobiega powstawaniu nowych zmian), jak i objawowo (leczy istniejące zmiany i powikłania trądziku).

 

Substancje aktywne: kwas salicylowy, kwas migdałowy, kwas szikimowy, sodium lepargilate, kompleks bexaretinylu oraz pierwiastki siarka, cynk, miedź dobrane w odpowiednich proporcjach tworzą kompleks oddziałujący na wszystkie elementy patogenezy trądziku.

 

Acnelan:

- odblokowuje i oczyszcza ujścia gruczołów łojowych poprzez działanie keratolityczne i komedolityczne

- normalizuję pracę gruczołów łojowych redukując wydzielanie sebum

- obniża poziom dihydrotestosteronu i redukuje nadmiar androgenów

- działa bakteriostatycznie i bakteriobójczo

- redukuje stany zapalne i wszelkie podrażnienia skóry

- redukuje blizny potrądzikowe i przebarwienia pozapalne

 

Terapia złożona jest z kuracji gabinetowej i domowej.

Kuracja gabinetowa to seria 3 zabiegów co 15-20 dni. Kuracja domowa to integralny element leczenia Acnelanem. Preparaty do stosowania w domu (pianka oczyszczajaca, krem do codziennej pielęgnacji) uzupełniają i utrwalają efekty zabiegu.

Zabieg można wykonywać na twarz, dekolt, plecy. Acnelan działa na wszelkie polimorficzne zmiany tradzikowe tj. zaskórniki otwarte i zamkniete, grudki, guzki, blizny potrądziokowe i przebarwienia.

 

To metoda charakteryzująca sie innowacyjnym podejściem do terapii skóry trądzikowej i łojotokowej., charakteryzująca się 100% skutecznością.


Potrzebujesz bezpłatnej pomocy w doborze zabiegu? Skontaktuj się z nami!