Gabinet Medycyny Esetycznej Katowice
ENVIRON

To pierwsze na świecie kosmeceutyki posiadające właściwości farmaceutyczne (działanie leku); skład ich opracowany został na podstawie licznych badań naukowych i klinicznych przez chirurga plastycznego dr Fernandesa. Są bezpieczne w użyciu, nie zawierają środków konserwujących, zapachowych i koloryzujących, ani wyciągów zwierzęcych.


gabinet medycyny estetycznej katowice


Działanie kosmeceutyków Environ jest całkowicie zgodne z fizjologią naszej skóry, ponieważ kluczowym składnikiem wszystkich produktów jest czysta forma witaminy A w bardzo wysokich stężeniach - jej unikalne działanie polega na pobudzaniu odnowy komórkowej oraz stymulacji kolagenu. Oprócz optymalnie dobranych dawek witaminy A kosmeceutyki Environ bogate są w antyutleniacze i tzw. inteligentne peptydy.


Różnorodność produktów Environ pozwala zaspokoić potrzeby każdej skóry w każdym wieku. Na szczególną uwagę zasługują linie :
*  AVST - zaawansowana terapia witaminowa będąca kompletnym programem ochronnym oraz naprawczym skóry
*  I-Onzyne - seria luksusowa gwarantująca uzyskanie młodszego wyglądu w krótszym czasie, redukująca przebarwienia, blizny oraz intensywnie wygładzająca zmarszczki.
Ciekawostką jest, że kosmeceutyki I-Onzyne to jedyne w świecie kosmetyki, których produkcja uzależniona jest od zapotrzebowania konsumentów; produkowane są 1 raz w tygodniu i posiadają krótkie terminy ważności, by zapewnić 100% witalne i świeże witaminy, co czyni je prawdziwym unikatem wśród najbardziej prestiżowych półek kosmetycznych.
*  seria Evenescence - na pigmentację, pozwalająca w fizjologiczny sposób kontrolować powstawanie melaniny w skórze, co gwarantuje uzyskanie jednolitej karnacji
*  seria zmywająca i tonizująca - pielęgnująca skórę według koncepcji trójfazowego oczyszczania
*  seria przeciwtrądzikowa - polecana do skóry łojotokowej z trądzikiem; działa przeciwzapalnie, lekko złuszcza naskórek, wzmacnia system odpornościowy skóry oraz przyspiesza regenerację komórek
*  seria intensywna - oferująca kosmeceutyki idealne do skóry z problemami naczyniowymi czy bliznami np.potrądzikowymi.

 

Firma Environ oprócz szerokiej gamy kosmeceutyków oferuje również - w celu zintensyfikowania ich działania - urządzenie Roll-cit kosmetyczny, który działa na zasadzie mezoterapii domowej (mikronakłuwanie ułatwia penetrację aktywnych związków przez naskórek).


Potrzebujesz bezpłatnej pomocy w doborze zabiegu? Skontaktuj się z nami!